Co otrzymujesz

gps_map

Lokalizacja telefonu

Z naszym serwisem bez żadnego problemu będziesz mógł kontrolować pozycję danego telefonu komórkowego. Jest to możliwe dzięki pozyskiwaniu informacji z GPS, nadajników BTS oraz IP, gdy aparat będzie w zasięgu WIFI. Bardzo ważne jest to, że osoba namierzana nie będzie o tym wiedziała. Wszystkie dane pochodzące z numeru trafiają do panelu użytkownika, w którym możesz je przeglądać. Na jednym koncie możesz mieć do 100 numerów w ramach jednej opłaty. Aby wszystko działało jak należy, na telefonie należy zainstalować aplikację śledzącą jego lokalizację. Możliwe jest korzystnie z niej na modelach z systemem Android.

 

Namierzanie telefonu

Namierzanie telefonu odbywa się poprzez pobieranie danych lokalizacyjnych, kopii korespondencji sms i historii połączeń z telefonu, który został dodany do panelu. Informacja o pozycji jest przesyłana co 5 minut. Zawsze możesz mieć kontrolę nad tym, co z takim urządzeniem się dzieje.

 

Pobieranie historii smsów

Nasz system zapewnia szereg usług dodatkowych. Jedną z nich jest możliwość pobierania pełnej kopii smsów z danego numeru telefonu. Będzie ona przesyłana na bieżąco do Twojego panelu użytkownika. Dowiesz się o czym i z kim dana osoba pisze. Otrzymasz smsy wychodzące, jak i przychodzące.

 

Lokalizacja telefonu dziecka

Nasza aplikacja zapewni każdemu rodzicowi spokojne życie. Od tej pory będziecie wiedzieli, gdzie jest wasze dziecko oraz z kim się kontaktuje. Co pięć minut będziesz otrzymywał informacje o aktualnym położeniu dziecka oraz wychodzących i przychodzących połączeniach i smsach.

 

Lokalizacja telefonu przez Internet

Optymalizacja kosztów w firmach spedycyjnych jest jednym z najważniejszych elementów, aby we właściwy sposób rozwijać biznes i nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Przygotowaliśmy z myślą o ich właścicielach właśnie te aplikację do namierzania telefonów firmowych. Dzięki naszej aplikacji dokładnie będziesz wiedział, gdzie znajdują się Twoi pracownicy. W panelu możesz dodać do 100 numerów. Uzyskasz pełną kontrolę nad swoimi pracownikami.

 

Pobieranie historii połączeń

Nasz serwis umożliwi Ci dostęp do pełnego zestawienia połączeń ze wskazanego numeru telefonu. W panelu zapoznasz się z wszystkimi szczegółami dotyczącymi prowadzonych rozmów.

Wystarczy, że w stworzonym na naszej stronie panelu podasz wybrane numery telefonów, a automatycznie będą lokalizowane. Wszystkie informacje o położeniu będą przesyłane co 5 minut. Możesz również skorzystać z dodatkowych opcji, takich jak uzyskiwanie połączeń czy smsów wychodzących i przychodzących na dany numer.