Funkcje

hemisphere

Lokalizacja telefonu 

Z pomocą naszego serwisu możesz stale monitorować to, gdzie znajduje się dany telefon, który chcesz śledzić. Wystarczy dodać dany numer do swojego panelu użytkownika, a wszystkie dane o jego lokalizacji będą na bieżąco aktualizowane. W jednym panelu można mieć do 100 numerów, co jest sporym ułatwieniem. Pełna kontrola nad wieloma numerami będzie jak najbardziej możliwa. Telefon będzie lokalizowany z wykorzystaniem informacji pochodzących z GPS, nadajników BTS oraz IP łączą internetowego w przypadku, gdy telefon znajdzie się w zasięgu WIFI.

 

Śledzenie na mapie historii lokalizacji

Nasz panel tworzy historię tego, w jakich lokalizacjach znajdował się telefon. Dokładnie będziesz mógł prześledzić drogę, jaką przebyła bliska Ci osoba. Poznasz miejsca, w których przebywała w ciągu dnia. Pozwoli to na pełną weryfikację tego, o czym będzie Ci opowiadała. Przekonasz się czy czegoś nie zataja i czy bywa w miejscach, do których się nie przyznaje. Zdecydowanie taka mapa jest przydatna, gdy nie możesz na bieżąco śledzić panelu użytkownika w serwisie.

 

Pobieranie pełnej historii sms

Zastanawiasz się kto piszę do Twojego dziecka lub bliskiej Ci osoba oraz z kim one się komunikują? Z naszym serwisem będziesz mógł dokładnie śledzić zarówno wychodzące, jak i przychodzące smsmy. Poznasz pełną ich treść. Wszystkie będą przesyłane do Twojego panelu użytkownika. Będziesz mógł się z nimi dokładnie zapoznać.

 

Pobieranie pełnej historii połączeń 

Śledzenie wychodzących i przychodzących połączeń z naszą aplikacją jest również możliwe. Otrzymasz pełny rejestr połączeń, jakie były wykonywane z danego numeru i na dany numer. Pozwoli to uzyskać pełną kontrolę nad tym, z kim bliska Ci osoba się komunikuje. Takie narzędzie jest niezwykle przydatne, jeśli nie masz przekonania, że osoba, z którą żyjesz jest całkowicie szczera.