Przykłady zastosowań

Masz wrażenie, że bliska osoba nie mówi ci całej prawdy? Wydaje ci się że twoi pracownicy podczas służbowych wyjazdów załatwiają prywatne sprawy, na czym cierpi twoja firma? Potrzebujesz skutecznego i dyskretnego narzędzia by zwiększyć nadzór nad dzieckiem lub osobą starszą? Lokalizacja telefonu komórkowego z systemem Android stanowi rozwiązanie wszystkich problemów. Dzięki prostej aplikacji, wykrycie i udowodnienie zdrady, kłamstwa czy oszustwa w pracy, stanie się możliwe. Szukasz sposobu by dowiedzieć się prawdy o swojej żonie, mężu, pracowniku lub dziecku? Poznaj przykłady zastosowań usługi, umożliwiającej namierzanie osoby po numerze telefonu. Może to właśnie tobie taka pomoc okaże się niezbędna!

Przykłady zastosowań

Lokalizacja numeru telefonu – przykładowe zastosowania:

  • kradzież lub zgubienie telefonu – problem dotyczący tego, jak znaleźć telefon po imprezie, może dotyczyć każdego z nas. Nietrudno zgubić telefon podczas dobrej, zakrapianej zabawy. Czasem wystarczy chwila nieuwagi. Namierzenie telefonu za pośrednictwem sygnału GPS lub po numerze, pozwoli szybko odnaleźć zgubiony telefon. Inną sytuacją, w której lokalizator telefonu sprawdzi się równie dobrze, jest kradzież telefonu. Nawet jeśli złodziej wyrzuci kartę sim, możemy sprawdzić lokalizację telefonu. Wystarczy, że smartfon połączy się z siecią.
  • kontrola niewiernego partnera – wiele związków rozpada się przez zdradę. Często wszystko zaczyna się niewinnie, jednak z czasem, masz wrażenie, że partner lub partnerka coś przed tobą ukrywa. Zaczynają się podejrzane wyjazdy, nadgodziny w pracy… i kłamstwa. Namierzanie osoby po numerze telefonu może spowodować, że prawda wyjdzie na jaw, a ty otrzymasz rzeczywisty dowód na zdradę małżeńską.
  • monitorowanie pracowników – w wielu firmach scenariusz wygląda podobnie. Pracownicy, którzy wykonują swoje obowiązki w terenie, nie szczędzą czasu pracy na załatwianie prywatnych spraw. Rozwiązaniem problemu jest namierzanie nr telefonu nieuczciwego pracownika. Zastanawiasz się jak sprawdzić lokalizację przedstawiciela handlowego, sprzedawcy czy kierowcy? Z naszą aplikacją zrobisz to z każdego miejsca na Ziemi, za pomocą kilku kliknięć.
  • ochrona i kontrola dziecka – wielu rodziców doskonale zna ten stan, gdy dziecko nie odbiera telefonu, przez co trudno ustalić, gdzie się znajduje. Zainstalowanie na jego smartfonie z Androidem lokalizatora telefonu po numerze, pozwoli rodzicowi odzyskać kontrolę i mieć pewność, że dziecko jest bezpieczne.
  • nadzór nad osobami starymi i niesamodzielnymi – każdy, kto kiedykolwiek opiekował się osobą starszą, wie że nagłe wyjście z domu bez jakiejkolwiek informacji, nie jest niczym zaskakującym. Niestety, w przypadku osób niesamodzielnych, taka sytuacja może mieć poważne konsekwencje i prowadzić nawet do zaginięcia. Wystarczy, że babcia lub dziadek będą mieć przy sobie telefon z możliwością lokalizowania osób po numerze. Ich odnalezienie nie będzie dla ciebie problemem.

Największą siłą naszej aplikacji, umożliwiającej śledzenie telefonu po numerze, jest to, że niesie ona pomoc prawdziwym ludziom w rzeczywistych sytuacjach. Opisane powyżej zdarzenia, dzieją się w każdym zakątku Polski, niemal każdego dnia. Są to historie z życia i mogą spotkać każdego. Przykłady zastosowań naszej usługi pokazują że lokalizator telefonu online pozwala uniknąć wielu poważnych problemów lub znaleźć ich szybkie rozwiązanie. Jednocześnie, nie są to jedyne momenty, w których namierzanie telefonu komórkowego może pomóc. Nasza usługa zapewni ci wsparcie niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdziesz.